Alev NALLAR EMİROĞLU

Alev NALLAR EMİROĞLU

Alev NALLAR EMİROĞLU

1991 yılında İstanbul Üniversitesi- Basın yayın Fakültesi/ Radyo-TV Bölümü'nden mezun oldu. 1994 yılında, Star TV'de başlayan TV Programcılığı, 25 yıldır kesintisiz olarak sürüyor. Son 18 yıldır, ortağı olduğu A&S Filmcilik Şirketi ile "Kadın, Eğitim, Ekonomi, Reel Sektör ve Çocuk Programları" hazırlamaktadır.

Dijital yayıncılık ile ilgili özel çalışmalar yürüten Yapımcı, Türkiye'nin en çok dijital içerik üreten ve yayınlayan gençlik- eğitim programı Akıllı Tercih'i hazırlayıp sunmaktadır.

Alev Nallar Emiroğlu'nun bugüne kadar Yapımcılığını yürüttüğü programlar, NTV, CNBC-e, TRT Haber, TRT Belgesel, Kanal D, Star, CNN Türk, Bloomberg HT ve Habertürk'te yayınlanmıştır.

Şimdi ise en doğru kariyer planı ve üniversite seçimi ile ilgili merak edilenleri “Akıllı Tercih” programıyla Haber Global’de ekrana taşıyor. Akıllı Tercih’le; soru sor, deneyimle, kendini keşfet, hayallerine dokun ve geleceğini en sağlam temeller üstüne inşa et. Cumartesi saat 16:20'de Alev Nallar Emiroğlu ile "Akıllı Tercih" Haber Global'de.