Exxen fiyat listesi! Güncel Exxen üyelik paketi ne kadar?

Exxen Netflix
Exxen fiyat listesi! Güncel Exxen üyelik paketi ne kadar?

1 Ocak 2021'de yayın hayatına başlayan ve Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen, 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip durumda. Peki, Exxen fiyatı ne kadar? İşte merak edilen sorunun cevabı!

Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi olan Acun Ilıcalı tarafından kurulan, 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile birlikte yayın hayatına başlayan Exxen günümüzde 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış durumda. Platform Netflix gibi rakiplerine kıyasla içerik açısından geride kalıyor gibi görünse de, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi grup maçlarının yayın haklarını satın alması sonrasında spor tutkunları tarafından yoğun ilgi gördü. Bunun haricinde Gibi, Vahşi Şeyler, Leyla ile Mecnun, Enes Batur’la Buluşma gibi dizi ve yapımlar ile birlikte dikkatleri üzerinde toplamaya başlamış durumda. Peki, Exxen fiyatı ne kadar?

EXXEN FİYATI VE PAKETLERİ

Netflix, Amazon Prime ve Disney Plus gibi servislerin aksine Exxen’de reklamlı paketlerde bulunuyor. İçeriklere erişmek ancak daha az ödeme yapmak isteyen kullanıcılar, yine bir paket satın alıyor ancak reklamları görmeye devam ediyor.

Exxen fiyat listesi

- Reklamlı Exxen Üyelik – Aylık – 19.90 TL

- Reklamlı Exxen Üyelik – Yıllık – 16,60 TL x 12

Reklamlı paketin aylık ücreti 19,90 TL olarak belirlenirken, yıllık satın alım yaptığınızda 16,60 TL’ye tekabül ediyor. Reklamların olmadığı aylık paketin fiyatı ise 29,90 TL olarak belirlenmiş durumda. Eğer reklamsız paketi yıllık satın almak istiyorsanız, aylık tutar 24,90 TL’ye düşüyor.

- Reklamsız Exxen Üyelik – Aylık – 29.90 TL

- Reklamsız Exxen Üyelik – Yıllık – 24,90 TL x 12

Exxen’de yer alan spor müsabakalarına erişim sağlamak için ExxenSpor üyeliği satın almanız gerekiyor. Exxen + ExxenSpor şeklinde satılan üyelikler aynı şekilde, reklamlı ve reklamsız olarak ikiye ayrılıyor.

- Reklamlı ExxenSpor Üyelik – Aylık – 49,80 TL

- Reklamlı ExxenSpor Üyelik – Yıllık – 44,80 TL x 12 ay

- Reklamsız ExxenSpor Üyelik – Aylık – 69,80 TL

- Reklamsız ExxenSpor Üyelik – Yıllık – 54,80 TL x 12 ay

EXXEN ÜYELİĞİ NASIL YAPILIR?

- Öncelikle burayı tıklayarak Exxen‘in internet sitesine giriş yapın.

- Ardından ana sayfada gördüğünüz adı soyadı ve e-posta adresi kısımlarına bilgilerinizi yazın ve üye ol tuşuna basın.

- Sonrasında bir şifre oluşturun, telefon numaranızı girin ve sözleşmeyi kabul ettim butonunu seçili olarak işaretleyip devam butonuna tıklayın.

- Doğrulama işlemi için telefon veya mail üzerinden size bir şifre gönderilecektir. Ancak dilerseniz bu adımı atlayabilirsiniz.

- Karşınıza çıkan standart üyelik veya spor paketlerinden size uygun olanını seçerek ödeme adımına geçi tıklayın.

- Son adımda kart bilgilerinizi yazarak ödemeyi tamamlayın.

Kaynak: Haber Global

Exxen fiyat listesi Exxen üyelik paketi ne kadar Exxen üyelik Reklamlı ExxenSpor Üyelik Reklamsız ExxenSpor Üyelik Reklamsız Exxen Üyelik Reklamsız Exxen Üyelik Gibi Vahşi Şeyler Leyla ile Mecnun Enes Batur