Maymunlardan sonra şimdi de kedi: Tabletle onlarca selfie 'çekmiş'

Malezya'daki maymunların çektirdiği selfie'lerin ardından benzer görüntüler bu kez de Avustralya'dan geldi. Çinli bir kadının sahiplendiği 7 aylık kedinin tabletle onlarca selfie 'çektiği' ortaya çıktı

26.09.2020    10:01

Dünya genelinde selfie çılgınlığına hayvanlar da eklendi. Malezya’da geçtiğimiz haftalarda maymunların çektirdiği selfie'lerin ardından benzer görüntülere bu kez de Avustralya'da rastlandı. ​Çin uyruklu bir kadının sahiplendiği 7 aylık Er Niu isimli kedinin tabletle onlarca selfie 'çektiği' ortaya çıktı. Kadın, Er Niu adlı kediye ait selfie’lerin bulunduğu video kaydını sosyal medyadan paylaştı. Kedi sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

PATİLERİNİ YALIYOR

Avustralya'da okuyan iki kedi sahibi olan Çinli kadın, evde bıraktığı iPad'in üzerine bir yığın beyaz tüy fark edince cihaza baktı. Kadın, 7 aylık Er Niu adındaki kedisinin 'çektiği' onlarca fotoğrafı buldu.

Kadının video şeklinde paylaştığı fotoğraflar arasında, kedinin patilerini yaladığı ve kamera flaşının da kullanıldığı fotoğrafların yanı sıra hayvanın 'tatlı suratının mükemmel bir şekilde çekildiği selfie'ler' de görülüyor.

Malezya'da yaşayan Zackrydz Rodzi adlı kişi de kaybolan ve ertesi gün ormanlık alanda bulduğu telefonunun galerisine girdiğinde maymun selfieleri, ağaç fotoğraflarıyla karşılaşmıştı. 

 

Kaynak: DHA

Son Güncelleme : 26.09.2020 - 10:09
Sıradaki Haber Yükleniyor