Survivor kim kazandı? Survivor ödül oyununu kim kazandı, hangi takım ödülü aldı?

Survivor All Star
Survivor kim kazandı? Survivor ödül oyununu kim kazandı, hangi takım ödülü aldı?

Survivor 2022 All Star'ın 22 Şubat tarihinde ekranlara gelen 29. bölümünde Güç ve dengenin önemli olduğu parkurda ipi göğüsleyen takım ödüle kavuşmanın sevincini yaşadı. yaşadı. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim, hangi takım kazandı?

Tv8 ekranlarında yayımlanan Survivor yarışmasında ödül oyununu kim kazandı sorusunun yanıt bulduğu salı gecesi, heyecan bir kere daha tavan yaptı. Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan sevilen program Survivor'da ünlüler ve gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Takımların canını dişine takarak kıyasıya bir mücadelenin içine girdiği oyunda gönüllüler takımı ödülü elde etti. Bir diğer yandan da Atakan'ın sakatlıktan ötürü elenmesinden sonra gönüllüler takımına yedeklerden Ayşe Yüksel katıldı.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her hafta salı gününün akşamında heyecan ve rekabet dolu anlara sebep olan ödül oyununda ünlüler ve gönüllüler takımı karşı karşıya geldi. Ödül oyunu öncesi bu hafta kazanan takımın sandviç ve bar yiyeceği bilgisi paylaşılmıştı. Ada şartlarında kritik bir önem taşıyan yiyecek ödülünde her iki takım da büyük bir istekle mücadele verdi.

survıvor kim kazandı

Kadınlar mücadelesini gönüllüler aldı ve tadım hakkını da böylelikle elde etti. Erkekler yarışında ise gönüllüler önde götürdü ve Hikmet'in son sayısı ile ödülü gönüllüler almış oldu.

Ödül ise sandviç ve çerez lokmaları oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor'da eleme çarşamba akşamı yaşanacak. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunları ile 4 yarışmacı eleme adayı olmuştu. Ünlüler bir kez, gönüllüler ise iki defa dokunulmazlığı kaybederken, Yunus Emre, Yasin, Nagihan ve Gökhan eleme potasına giren isimlerin arasında yerini aldı.

Survivor kim kazandı? Survivor ödül oyununu kim kazandı Survivor hangi takım ödülü aldı?