Mahkum 10. Bölüm Full İzle - Fox Mahkum yeni bölüm izle - Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle

Mahkum
Mahkum 10. Bölüm Full İzle - Fox Mahkum yeni bölüm izle - Fox Mahkum son bölüm tek parça full izle

Fox TV'nin yeni dizisi Mahkum'un 10. bölümü 17 Şubat 2022 Perşembe günü yayınlandı. Dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Mahkum dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

Mahkum dizisinin merakla beklenen 10. bölümü Fox TV ekranlarında 10 Şubat Perşembe günü yayınlandı. Büyük ses getiren dizinin 10. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizin devamında. Peki 10. bölümde neler oldu?

MAHKUM 10. BÖLÜMDE NE OLDU?

Alevlerin içinde kalan Fırat, ona ve arkadaşlarına bu komployu kuran ismin peşindedir. Cehennemin ortasından kurtulmaya çalışırken, zekasıyla bunu fırsata çevirir. Büyük kaçış planında önemli bir koz öğrenmiştir. Ya bu cezavinden kaçacak ya da burada ölecek. Fırat büyük sona bir adım daha yaklaşır. Bu dört duvar arasından çıkabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu dizinin senaryosunu Uğraş Güneş uyarladı.

MAHKUM 10. BÖLÜM LİNKİ FULL İZLE

Mahkum dizisinin 17 Şubat 2022 günü yayınlanan 10. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Mahkum 10. Bölüm İzle Mahkum 10. bölüm tek parça full izle fox mahkum izle Mahkum dizisi fox dizileri dizi izle mahkum 17 şubat mahkum yeni bölüm izle 17 şubat mahkum 10. bölüm izle mahkum son bölüm izle mahkum canlı izle