Mahkum 1. Bölüm İzle... Fox Mahkum ilk bölüm izle... Fox Mahkum yeni bölüm tek parça full izle

Mahkum
Mahkum 1. Bölüm İzle... Fox Mahkum ilk bölüm izle... Fox Mahkum yeni bölüm tek parça full izle

Fox TV'nin yeni dizisi Mahkum'un ilk bölümü 14 Aralık 2021'de yayınlandı. Dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Mahkum dizisinin 1. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Mahkum 1. Bölüm Full İzle.

Mahkum dizisinin 1. bölümü Fox TV ekranlarında 14 Aralık Salı günü yayınlandı.

MAHKUM DİZİSİNİN KONUSU

İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önde gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Hayal Köseoğlu, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk'ün oturduğu dizinin senaryosunu Uğraş Güneş uyarladı.

MAHKUM 1. BÖLÜM LİNKİ FULL İZLE

Mahkum dizisinin 1. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

 

Mahkum 1. Bölüm İzle Mahkum 1. bölüm tek parça full izle fox mahkum izle Mahkum dizisi fox dizileri dizi izle mahkum 14 Aralık mahkum yeni bölüm izle mahkum ilk bölüm izle mahkum son bölüm izle mahkum canlı izle