Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm İzle Tek Parça Full Fox 17 Kasım

Fox'un yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın 7. bölümü 17 Kasım 2021 Çarşamba günü yayınlandı. Dizi biter bitmez internete yüklendi. İşte Kanunsuz Topraklar dizisinin 7. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm Full izle.

Kanunsuz Topraklar dizisinin 7. bölümü Fox TV ekranlarında 17 Kasım Çarşamba günü yayınlandı.

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Esra Bilgiç ile Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızı Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar, Gold Film imzalı. Dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme alıyor.

Kanunsuz Topraklar 6. Bölümde Ne Olmuştu?

Kalp krizi geçiren babasının durumunu merak eden Gülfem konağa geri döner. Fakat Malik Bey kızlarına bir veda mektubu yazıp gitmiştir. Gülfem onu annesinin mezarı başında intihar etmek üzere bulur ve kurtarır. Babası kendine gelene kadar konakta kalması ve Ali Gelik’i oyalaması gerekmektedir. Bu durum Davut’un hoşuna gitmese de Gülfem için kabul etmek zorunda kalır. Oysa o da Gülfem’den hükümet için çalıştığını saklamaktadır. Silahların peşine düşerek gece gizlice Ali’nin evine girer ve bir sandık tüfek bulur. Malik Bey ise kızını ve kendini Ali’nin zorbalıklarından kurtarmak için onun Bolu’daki annesini getirmeye karar verir. Bu esnada Ali’nin tacizlerinden bunalan Gülfem çareyi Zarife’lerin köy evinde saklanmakta bulur. Artık tek umudu Ali’nin onu burada bulamamasıdır…

Kanunsuz Topraklar Dizisinin Konusu
 

Kanunsuz Topraklar dizisi; 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkânsız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu

Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan.

Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm İzle

Fox'ta 17 Kasım'da yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 7. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kanunsuz Topraklar 7. Bölüm Fragmanı

 

Kanunsuz Topraklar