Annemizi Saklarken 5. Bölüm İzle... Star TV Annemizi Saklarken son bölüm izle... Annemizi Saklarken yeni bölüm full izle

Annemizi Saklarken Dizi Haberleri
Annemizi Saklarken 5. Bölüm İzle... Star TV Annemizi Saklarken son bölüm izle... Annemizi Saklarken yeni bölüm full izle

Annemizi Saklarken dizisinin 5. bölümü 5 Ocak 2022 tarihinde Star TV'de yayınlandı. Dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Annemizi Saklarken dizisininyeni tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Annemizi Saklarken son Bölüm İzle.

Star TV'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken'in 5. bölümü 5 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı.

Annemizi Saklarken oyuncuları:

Hande Doğandemir, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D. Foster, Güngör Bayrak.

Annemizi Saklarken dizisinin konusu

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar.

Bu sürede Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Annemizi Saklarken 4. Bölümde Ne Olmuştu?

Dündar'ı ve gelecekle ilgili kurduğu hayalleri kaybetmekten korkan Handan, çocuklar ve evlilik kararı arasında araftadır. Derya'nın Handan'ın kızı olduğunu zaten öğrenmiş olan Bora ise, babasının Handan'la ilgili planlarından habersiz öğrendiği gerçeği sindirmeye çalışır. Derya ve Bora arasındaki tansiyon giderek yükselirken, Barış'ın Derya'nın çizimlerini görmesi, Derya ve Bora için yeni bir dönemin habercisidir. Diğer yanda, Derya ve Handan'ın pamuk ipliğine bağlı olan anne kız ilişkileri günden güne gerilirken, ne evlilikten ne de çocuklardan vazgeçemeyen Handan, Dündar'a kendince taktik yapar fakat taktiği ters teper. Handan, hayalini kurduğu her şeyle vedalaştığını düşünürken, geçmişin acı hatıralarını bugüne taşıyan bir yüzleşme işin rengini değiştirir. Gözünü karartan Handan, geri dönüşü olmayan bir karar verip Dündar'a yürürken, yolun sonunda onu hiç hesaplamadığı bir sürpriz bekler.

Annemizi Saklarken 5. Bölüm Full İzle

Star TV'de 5 Ocak 2022 yayınlanan Annemizi Saklarken dizisinin 5. bölümünü full tek parça izleyebileceğiniz link.

Annemizi Saklarken 5. Bölüm Full İzle Annemizi Saklarken 5. Bölüm Tek Parça İzle star tv Annemizi Saklarken son bölüm izle dizi izle Annemizi Saklarken dizisi dizi haberleri Star TV dizileri 5 ocak Annemizi Saklarken tek parça full izle Annemizi Saklarken yeni bölüm izle