Annemizi Saklarken 4. Bölüm İzle... Star TV Annemizi Saklarken son bölüm izle... Annemizi Saklarken yeni bölüm full izle

Annemizi Saklarken

Annemizi Saklarken dizisinin 4. bölümü 29 Aralık 2021 tarihinde Star TV'de yayınlandı. Dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Annemizi Saklarken dizisinin 4. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Annemizi Saklarken 4. Bölüm İzle.

Star TV'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken'in 4. bölümü 29 Aralık 2021 tarihinde yayınlandı.

Annemizi Saklarken oyuncuları:

Hande Doğandemir, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D. Foster, Güngör Bayrak.

Annemizi Saklarken dizisinin konusu

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar.

Bu sürede Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Annemizi Saklarken 3. Bölümde Ne Olmuştu?

Handan ve Dündar’ın fotoğrafları, Handan’ı Demir ailesinin hedefi haline getirirken, Derya’nın Bora ile yaptığı anlaşma dev bir hayal kırıklığına döner. Annesi yüzünden bir kez daha zor durumda kalan Derya, yaşadığı utancı affedemez ve anne-kız büyük bir yara alır. Fotoğrafların acısını Derya’dan çıkaran Bora, nihayet babasıyla sert bir yüzleşme yaşarken, Dündar ise yaşanan hiçbir krize aldırmadan takıntı yaptığı Handan’ın peşindedir. Dündar’ın ilgisi Handan’ın kafasını karıştırmaya başlarken Handan, her zamanki gibi annelikten sınıfta kalır ama bu kez yaptığı hata çocuklarla sınırlı kalmaz ve işsiz kalmasına sebep olur. Hayatta tamamen köşeye sıkıştığı bir anda Dündar’ın uzattığı el, hepsinin hayatını değiştirecek yeni bir dönemin başlangıcıdır.

Annemizi Saklarken 4. Bölüm Full İzle

Star TV'de 29 Aralık'ta yayınlanan Annemizi Saklarken dizisinin 4. bölümünü full tek parça izleyebileceğiniz link.

Annemizi Saklarken 4. Bölüm Full İzle Annemizi Saklarken 4. Bölüm Tek Parça İzle star tv Annemizi Saklarken son bölüm izle dizi izle Annemizi Saklarken dizisi dizi haberleri Star TV dizileri 29 Aralık Annemizi Saklarken tek parça full izle Annemizi Saklarken yeni bölüm izle