Kırmızı Oda 59. Bölüm İzle | TV8 Kırmızı Oda Son Bölüm İzle | Kırmızı Oda Yeni Bölüm Tek Parça Full İzle

Kırmızı Oda Dizi Haberleri

TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 59. bölümü yayınlandı. 4 Şubat 2022 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin yeni bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Kırmızı Oda dizisinin 59. bölümünü izleyebileceğiniz link. Kırmızı Oda yeni bölüm izle.

Kırmızı Oda dizisinin 59. bölümü 4 Şubat Cuma günü tv8 ekranlarında yayınlanırken yeni bölüm biter bitmez internete yüklendi.

KIRMIZI ODA 58. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Terapiye ara verdikten sonra mahcup bir şekilde Doktor Hanım'ı ziyaret eden dara (Gökhan Özoğuz), yaşadığı ikileme rağmen abisi ile geçmişte yaşadıklarını anlatmaya devam eder. Abisinin hayata veda ettiği geceyi de anlatan Dara'nın, uyku probleminin kaynağı da ortaya çıkar. Uzun bir aradan sonra klinikten tekrar randevu alan Sadi (Erkan Petekkaya) Kırmızı Oda'ya geri döner. Babasının hapishaneden çıkması ile dengesi şaşan Sadi, onunla yüzleşmeye gittiğinde babasının avukatı Nazgül (Melis Birkan) ile tanışır. Sadi babasının peşine düşmekten vazgeçmez. Çünkü geride bıraktığı hayatının gölgesinden ve kalbindeki öfkeden bir türlü kurtulamaz.

KIRMIZI ODA'NIN KONUSU

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım Firması: OGM Pictures

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo: Banu Kiremitçi Bozkurt (Hikaye: Gülseren Budayıcıoğlu)

Müzik: Fırat Yükselir

Cast Ajansı /Direktörü: Fulya Filazi, Ayşe Direkoğlu

Karakterler (Oyuncular):

Doktor Hanım (Binnur Kaya): Psikiyatri kliniğinin sahibi.

Dr. Piraye Artun (Tülin Özen): Psikiyatrist. İki çocuğuna eşi vefat ettiği için tek başına bakıyor.

KIRMIZI ODA 59. BÖLÜM İZLE

Kırmızı Oda dizisinin 4 Şubat günü yayınlanan 59. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

4 Şubat Kırmızı Oda 59. Bölüm Tek Parça Full İzle tv 8 izle kırmızı oda 59. bölüm izle Kırmızı Oda dizisi dizi haberleri dizi izle kırmızı oda son bölüm izle canlı dizi izle Kırmızı Oda izle kırmızı oda tv8 kırmızı oda 4 şubat kırmızı oda yeni bölüm izle