17 Aralık Emanet 275. Bölüm İzle... Kanal 7 Emanet Son Bölüm İzle... Emanet Yeni Bölüm Tek Parça Full İzle

Emanet
17 Aralık Emanet 275. Bölüm İzle... Kanal 7 Emanet Son Bölüm İzle... Emanet Yeni Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal 7'de Emanet dizisinin 275. Bölümü, 17 Aralık Cuma günü yayınlandı. Yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Çok sevilen Emanet dizisinin yeni bölümünü tek parça full olarak seyredebileceğiniz link haberimizde.

Emanet'in merakla beklenen 275. Bölümü 17 Aralık Perşembe günü Kanal 7'de yayınlandı. Yaman'ın geçirdiği kazanın ardından neler olacağı merakla bekleniyordu. Çok sevilen Emanet dizisinin yeni bölümünü tek parça full olarak seyredebileceğiniz link haberimizin devamında. Peki önceki bölümde ne olmuştu?

Yaman Melek'in tedavisi için gereken her şeyi yapmıştır ve ameliyatı için doktorla randevu
almayı başarmıştır. Bu durum aynı zamanda Fikret'in de Ankara'ya gitmesi anlamına gelir.
Seher kocasına kötülük yaptığını söyleyerek gitmelerine karşı çıkarken çalan telefon her şeyi
değiştirir. Fikret, Yaman'a çok teşekkür edip Seher'in tüm düşüncelerini tuzla buz eder.
Yaşadığı şaşkınlıkla kalakalır. Diğer yandan Duygu ve Ali'nin arasındaki bağ giderek güçlenir.
Sonrasında ise Yaman trafik kazası geçirir.

EMANET DİZİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Oyuncular:

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

EMANET 275. BÖLÜM İZLE

Emanet dizisinin 17 Aralık günü yayınlanan 275. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

Emanet 275. Bölüm İzle 17 Aralık Emanet son bölüm izle Emanet dizisi dizi haberleri kanal 7 dizileri dizi izle kanal 7 izle Emanet 275. Bölüm İzle emanet dizisi kanal 7 Türk dizileri emanet yeni bölüm izle emanet 17 Aralık izle emanet 275. bölüm kanal 7 canlı izle