Kırmızı Oda 55. Bölüm İzle | TV8 Kırmızı Oda Son Bölüm İzle | Kırmızı Oda Yeni Bölüm Tek Parça Full İzle

Kırmızı Oda

TV8'de Kırmızı Oda dizisinin heyecanla beklenen 55. bölümü yayınlandı. 3 Aralık 2021 Cuma günü ekranlarda yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin yeni bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Kırmızı Oda dizisinin 54. bölümünü izleyebileceğiniz link. Kırmızı Oda 55. bölüm izle.

Kırmızı Oda dizisinin 55. bölümü 10 Aralık Cuma günü tv8 ekranlarında yayınlanırken yeni bölüm biter bitmez internete yüklendi.

KIRMIZI ODA'NIN KONUSU

Kırmızı Oda da başrol oyuncusu Binnur Kaya psikiyatri kliniğinin sahibi ve bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğinde doktorlarını ve onlara başvuran hastaların hayatlarını anlatacağı "Kırmızı Oda"da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o Güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak.

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yapım Firması: OGM Pictures

Yapımcı: Onur Güvenatam

Yönetmen: Cem Karcı

Senaryo: Banu Kiremitçi Bozkurt (Hikaye: Gülseren Budayıcıoğlu)

Müzik: Fırat Yükselir

Cast Ajansı /Direktörü: Fulya Filazi, Ayşe Direkoğlu

Karakterler (Oyuncular):

Doktor Hanım (Binnur Kaya): Psikiyatri kliniğinin sahibi.

Dr. Piraye Artun (Tülin Özen): Psikiyatrist. İki çocuğuna eşi vefat ettiği için tek başına bakıyor.

KIRMIZI ODA 55. BÖLÜM İZLE

Kırmızı Oda dizisinin 10 Aralık günü yayınlanan 55. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

10 Aralık Kırmızı Oda 55. Bölüm Tek Parça Full İzle tv 8 izle kırmızı oda 55. bölüm izle Kırmızı Oda dizisi dizi haberleri dizi izle kırmızı oda son bölüm izle canlı dizi izle Kırmızı Oda izle kırmızı oda tv8 kırmızı oda 10 Aralık kırmızı oda yeni bölüm izle