Kaderimin Oyunu 2. Bölüm izle... Star TV Kaderimin oyunu yeni bölüm izle.. Kaderimin Oyunu son bölüm tek parça full izle

Kaderimin Oyunu

Star TV'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu ilk bölümüyle 10 Aralık 2021 Cuma günü izleyiciyle buluştu. Dizinin 2. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Kaderimin Oyunu dizisi 2. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Kaderimin Oyunu 2. Bölüm İzle.

Kaderimin Oyunu dizisinin ilk bölümü Star TV ekranlarından 10 Aralık 2021 Cuma günü yayınlandı. Dizinin 2. bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde.

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak'ın üstlendiği Kaderimin Oyunu dizisinin yapımcılığını Nazlı Heptürk yapıyor. Yapımını NGM Medya’nın üstlendiği ‘Kaderimin Oyunu’nun yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Gül Abus Semerci kaleme alıyor.

Kaderimin Oyunu 2. Bölümde ne oldu?

Asiye’nin yıllar sonra Cemal’le karşılaşması ikisi içinde büyük bir yıkım olur. Hastanede yoğun bakımda yatmakta olan Mahir, Asiye’nin çocuklarını korumak için söylediği yalanla kendini hiç düşünmediği bir oyunun içinde bulurken, Harun’un yıllardır sakladığı büyük sır da gün yüzüne çıkar. Herkesin yüzleştiği bu gerçek, Demirhanların tüm dengelerini değiştirirken, Asiye ve Cemal de yeniden karşı karşıya geleceklerdir. 

Kaderimin Oyunu 1. Bölümde ne olmuştu?

Gencecik yaşında iki çocuğuyla yaşama tutunmaya çalışan Asiye’nin hayatı, bir gün başlarına gelen felaketle alt üst olur. Amasya’dan İstanbul’a geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkan Asiye, yolda hiç tanımadığı halde kendilerine yardım eden, uzun yıllar sonra Rusya’dan İstanbul’a dönmekte olan Mahir’le tanışır. Mahir sayesinde, Demirhan konağına sığınacak olan Asiye ve çocukları için bu bir kurtuluş değil, kaderin kötü bir oyunudur.

Kaderimin Oyunu dizisinin konusu

Genç yaşında iki çocuğuyla mücadele veren, tüm yoksunluğuna rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye’nin hayatı, gözünden sakındığı kızı Nergis’in başına gelen felaketle tepetaklak olur. Bunun üzerine kızını korumak uğruna, çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye’nin yolu, kendilerine yardım eden hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. İnsani duygularla onlara yardımcı olan ve arabasına alan Mahir, verdiği bu kararla hem kendisinin hem de Asiye ve çocuklarının kaderini değiştireceğinden henüz habersizdir. Mahir sayesinde Demirhan Konağına sığınan Asiye için bu bir kurtuluş değil, yepyeni bir savaşın başlangıcıdır.

Kaderimin Oyunu 2. Bölüm İzle

Kaderimin Oyunu dizisinin Star TV'de 10 Aralık 2021 günü yayınlanan 2. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

10 Aralık Kaderimin Oyunu 2. Bölüm Tek Parça Full İzle Kaderimin Oyunu yeni bölüm izle star tv izle Kaderimin Oyunu 2. bölüm izle Kaderimin Oyunu dizisi dizi haberleri dizi izle Kaderimin Oyunu son bölüm izle canlı dizi izle Kaderimin Oyunu izle Kaderimin Oyunu 10 Aralık