Yasak Elma 121. Bölüm izle | FOX Yasak Elma son bölüm izle | Yasak Elma yeni bölüm tek parça full izle

Fox'taki Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 121. bölümü yayınlandı. İşte 22 Kasım 2021 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin 121. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma 121. Bölüm İzle.

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 121. bölümü 22 Kasım 2021 Pazartesi tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA 120. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ender, Doğan’la ayrılığı sonrası Arzu’yu göndermeye yemin etmiştir. Çağatay, Yıldız’ın gönlünü alıp kendini affettirmeye çalışırken, Yıldız yeni hayatına adapte olmakla uğraşıyordur. Boşanma davasının seyrini gelen sürpriz bir tanık değiştirecektir…

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 121. BÖLÜM İZLE

Yasak Elma dizisinin 22 Kasım Pazartesi günü yayınlanan 121. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

YASAK ELMA 121. BÖLÜM FRAGMANI

Yasak Elma