Sana Söz 3. Bölüm İzle ... Star TV Sana Söz yeni bölüm izle... Sana Söz son bölüm tek parça full izle

Sana Söz dizisinin 3. bölümü Star TV ekranlarında 16 Kasım 2021 Salı günü yayınlandı. Dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Sana Söz dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Sana Söz 3. Bölüm izle.

Star TV'nin yeni dizisi Sana Söz'ün 3. bölümü 16 Kasım Salı günü yayınlandı.

Sana Söz 3. bölümde ne oldu?

Ömer, babası Azmi’nin başına gelenler yüzünden sarsılır. Babasının durumu yüzünden Ömer kendi geçmişine bir yolculuk yapmak zorunda kalır. Elif’in programda işlediği vaka, ikilinin yolunu sürpriz bir şekilde birleştirir. Ömer istemesede ona yardımcı olan Elif, ekibiyle birlikte Azmi için elinden geleni yapar. Ömer’in bu geçmiş yolculuğunda yanında yer alan Elif, Ömer’i daha iyi tanıyacak; geçmişin sırlarıyla yüzleşen Ömer’in acılarına şahit olacaktır.

İkiz kardeşi Duru’nun değişen ruh halinden şüphelenen Umut, kiminle görüştüğünü öğrenmek için harekete geçer. Duru ise farkında olmadan Bora’ya daha da yaklaşacak, romantik planlar yapar. Ancak planları Duru’yu hiç ummadığı bir yere doğru sürükler. Erdem, Ayşe Erten davasının şahidi ile görüştüğünde öğrendiği gerçekler davanın bütün seyrini değiştirir. Rıza Demircioğlu ise Elif’e suç duyurusunda bulunarak yaptığı yanlışın farkına varır ve Erdem’in ortağı Vedat’la birlikte yeni planını uygulamaya koyar.

Sana Söz 2. bölümde ne olmuştu?

Bora Demircioğlu tarafından otel terasından atıldığı düşünülen Ayşe Erten’in yaşam mücadelesi devam etmektedir. Bora’nın avukatlığını kocası Erdem Karaca’nın almasıyla kendini ihanete uğramış gibi hisseden Elif, biraz soluklanmak için çıktığı sabah koşusunda bir ceset bulur. Elif’in ihbarı üzerine olay yerine Cinayet Büro Amiri Ömer Duran ve ekibi gelir. 

İş insanı ve Bora’nın babası olan Rıza Demircioğlu, Elif’in Ayşe Erten vakasını programında işlemesi için kanala baskı yapar. Ancak Elif bunu reddederek kendisinin bulup ihbar ettiği cinayet vakasını programına taşır. Maktul Adem Çelik’in ailesinin programa konu olmasıyla beraber Ömer ve Elif’in yolları yine aynı hedef üzerinde kesişir; Adem Çelik’i kim, neden öldürdü? Katilin kim olduğunu öğrendiklerinde ortaya çıkan acı gerçeklerle yüzleşmek ise Elif ve Ömer için hiç kolay olmayacaktır. Elif ve Ömer cephesinde tüm bunlar olurken Duru, hiç planlamadığı şekilde Bora’nın tehlikeli dünyasına bir adım atar...

Sana Söz dizisinin konusu

Sana Söz dizisinde, kendini mesleğine adamış cinayet büro amiri Ömer Duran (Erkan Petekkaya), gerçekleri aydınlatmaya çalışan başarılı programcı Elif Karaca (Nehir Erdoğan) farklı mesleklerde fakat aynı amaç için mücadele etmektedirler. Ömer, inandığı değerlere ihanet ettiğini düşündüğü Elif'le başta ters düşse de onu tanıdıkça, ondan etkilenecektir. Elif ise Ömer'den uzak durmaya çalıştıkça girdiği her mücadele ile ona daha çok yaklaşacaktır. Aralarındaki tüm farklara ve engellere rağmen ikili kanunsuzluğun, adaletsizliğin, vicdansızlığın ve suçluların karşısında masumları korumak için yan yana savaşacaklardır.

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Star’ın yeni dizisi ‘Sana Söz’ün Yapımını O3 Medya’nın üstlendi.

Dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın kaleme alıyor.

Sana Söz 3. Bölüm Full İzle

Star TV ekranlarında 16 Kasım günü yayınlanan Sana Söz dizisinin 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Sana Söz 3. Bölüm Fragmanı İzle

 

Sana Söz