Kırık Hayatlar 65. Bölüm Full İzle... Kanal D Kırık Hayatlar Son Bölüm İzle... 24 Kasım Kırık Hayatlar Yeni bölüm tek parça full izle

teve 2 dizisi Kırık Hayatlar'ın 65. bölümü 24 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Dizinin 65. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İşte Kırık Hayatlar dizisinin yeni bölümünü full tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Kırık Hayatlar 65. Bölüm İzle.

Kırık Hayatlar dizisinin 65. bölümü teve 2'de 24 Kasım Çarşamba günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 13:00'te yayınlanıyor.

Kırık Hayatlar 64. Bölümde ne oldu?

Esin’in odayı basması ve Deniz’e saldırması durumları, Esin’in hayal ürünleridir.Esin; ikiliyi ayırmak için, kendisine alerji yapan bir haptan alarak, dikkat çekmeye çalışır. Çınar’ı arayan Esin zehirlendiğini söyler. Annesini endişelendirmek istemediği yalanını uydurur. Esin’i çaresiz hastaneye götüren ikili, bütün gece onunla ilgilenince, romantik planları ertelenir. Mert’in yavaş yavaş kafasında Öykü ile evlenme planları oluşur. Annesini bu konuda yoklar. Ama Leyla, Mert’in öncelikle kariyerine odaklanmasını ister. Ela’nın yerleştirdiği küpeyi, Yalçın’ın ceketinde bulan Ahu küplere biner. Bir şekilde kocasından hesap sorma zamanı gelmiştir. Esin; Çınar ve Deniz’in baş başa yapacakları kahvaltı planını aralarına katılarak engeller. Ancak Özgür’ün de katılmasıyla, Esin’in planları suya düşer. Serdar, Şevki’yi ısrarla aramaya devam edince, Şevki sonunda Serdar’a gerçeği itiraf eder. Deniz, Çınar ile evine dönmüştür. Artık Serdar’ın bu sevdadan kurtulması lazımdır. Bu durum Serdar’ı iyice çıldırtır.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar - Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan - Bekir Dadaş

Senaryo: Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye: Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik: İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Kırık Hayatlar Oyuncuları:

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 65. Bölüm İzle

Kanal D'de 24 Kasım günü yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 65. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

Kırık Hayatlar Dizi Haberleri