Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm Tek Parça İzle... Fox Kanunsuz Topraklar Son bölüm full izle

Fox'un yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın 8. bölümü 24 Kasım 2021 Çarşamba günü yayınlandı. Dizi biter bitmez internete yüklendi. İşte Kanunsuz Topraklar dizisinin 8. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm Full izle.

Kanunsuz Topraklar dizisinin 8. bölümü Fox TV ekranlarında 24 Kasım Çarşamba günü yayınlandı.

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Esra Bilgiç ile Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızı Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar, Gold Film imzalı. Dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme alıyor.

Kanunsuz Topraklar 7. Bölümde Ne Olmuştu?

Gülfem, Ali Gelik’in tehditleri yüzünden çaresizdir. Yüreği parçalansa da Davut’tan ayrılır ve büyük bir buhranın içine düşer. Bu ayrılığın acısını kalbine gömen Davut ise artık kararlıdır. Önce kayıp tüfekleri Türk Ordusu’na teslim edecek sonra da madenci arkadaşlarının haklarını canı pahasına savunacaktır. Tüm bunlar yaşanırken Malik, Gülfem’i Ali Gelik’ten kurtarmak için planladığı oyunu devreye sokar. Mazisi hicap dolu bir kadın olan annesi Saniye’yi çıkartır karşısına. İki cenah arasında büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Verdiği kararları birer birer hayata geçiren Davut kasabayı kasıp kavururken Gülfem’le yolları durmadan kesişiyordur. İki sevdalı ayrı da olsa aşklarının alevi sönmüyordur… Aralarına giren düşmanlara, kaderin acımasız oyunlarına rağmen birbirlerinden vazgeçemiyorlardır. Ve vazgeçmeyeceklerdir…

Kanunsuz Topraklar dizisinin konusu
 
Kanunsuz Topraklar dizisi; 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkânsız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu

Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan.

Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm İzle

Fox'ta 24 Kasım'da yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 8. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kanunsuz Topraklar 8. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar