26 Kasım Kırık Hayatlar 67. Bölüm Full İzle | Kanal D Kırık Hayatlar Son Bölüm İzle | Kırık Hayatlar Yeni bölüm tek parça full izle

teve 2 dizisi Kırık Hayatlar'ın 67. bölümü 26 Kasım Cuma günü yayınlandı. Dizinin 66. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İşte Kırık Hayatlar dizisinin yeni bölümünü full tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Kırık Hayatlar 67. Bölüm İzle.

Kırık Hayatlar dizisinin 67. bölümü teve 2'de 26 Kasım Cuma günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 13:00'te yayınlanıyor.

Kırık Hayatlar 66. Bölümde ne oldu?

Esin ve Ahu ne yapacaklarını bilemez şekilde Deniz’in başında dikilirler. Bu sırada Çınar gelir.İkisi Deniz’i yeni bulmuş numarası yaparlar. Deniz kendine gelir. Hastanede testler yapılır, sadece ayağını burktuğu anlaşılır. Esin ucuz kurtulduğu için rahatlar. Bir yandan Deniz’in hastalık durumundan ötürü Çınar ile daha çok yakınlaştığını görür. Planları yine ters tepmiştir. Esin’in yaptıklarından ürken Ahu, Deniz’den kurtulmak için Serdar’ı tekrar devreye sokar. Deniz’in kaçırılması için ikisi zeki bir plan yaparlar. Ahu yaptığı planla Deniz’i en son Serdar ile görüşmüş gösterir. Deniz’in eline kıyafet bağışı diyerek bir bavul verir. Elinde bavulla mahallesine giden Deniz sanki konaktan gidiyormuş havası yaratır. Nuran, Suzan’ın peşine düşmüş, Mustafa’nın ölümüyle ilgili bilgi almaya çalışır. Ancak Esin’in devreye girmesiyle planları bozulur.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar - Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan - Bekir Dadaş

Senaryo: Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye: Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik: İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular:

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 67. Bölüm İzle

Kanal D'de 26 Kasım günü yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 67. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

 

Kaynak: Haber Global

Kırık Hayatlar Dizi Haberleri