Kırık Hayatlar 63. Bölüm Full İzle | Kanal D Kırık Hayatlar Son Bölüm İzle | 22 Kasım Kırık Hayatlar Yeni bölüm tek parça full izle

teve 2 dizisi Kırık Hayatlar'ın 63. bölümü 22 Kasım Pazartesi günü yayınlandı. Dizinin 63. bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. İşte Kırık Hayatlar dizisinin yeni bölümünü full tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Kırık Hayatlar 91. Bölüm İzle.

Kırık Hayatlar dizisinin 63. bölümü teve 2'de 22 Kasım Pazartesi günü yayınlandı. Dizi hafta içi her gün saat 13:00'te yayınlanıyor.

Kırık Hayatlar 62. Bölümde ne oldu?

Çınar, Deniz’in boşanma kararından ötürü şoke olmuştur. Deniz’i kararından vazgeçirmeye çalışır.Deniz çoktan annesine vekaleti verdiğini Çınar’a söyleyemez. Sinem kurduğu tuzakla, Öykü’nün defile kıyafetlerinden biriyle, Leyla’yı yakalanmasını sağlamış ama Leyla beklediği tepkiyi vermez. Sinem’in planları suya düşer. Bunun üstüne defile elbiseleriyle ilgili çok daha büyük bir plana girişir.  Tekin, kardeşinin ölümüyle, Fehmi’nin ölen oğlu Mustafa arasında bir bağlantı olduğundan şüphelenir. Mustafa öldüğü dönem, konakta çalışanları araştırmaya başlar. Yalçın, Ela’ya buluşmalarının ardından gömleğinde ruj lekesi olduğunu fark edip, Ahu’ya yakalanmadan gömlekten kurtulmanın yollarını arar. Ahu da sıcak tavırlarıyla, Yalçın’ı romantik bir gece geçirmeye ikna eder. Ahu’nun beklenmeyen samimiyetinden ötürü Yalçın’ı kafası karışır. Deniz’in boşanacağını öğrenen Serdar, kızın karşısına çıkar. Kızla ilgili niyetini açık edince, Deniz iyice öfkelenir, Serdar’a tokat atar. Diğer yandan Çınar da Aysel ile konuşmak için eve gelir. Boşansalar bile, Deniz ile yeniden evlenecektir. Çınar evden çıkarken, ev sahibinin Aysel’leri evden atmaya geldiğini görür. Mahalleli de Ahu’nun yaydığı dedikodulardan galeyana gelmiştir. Ailenin mahalleden gitmesini isterler. Çınar devreye girer, mahalleli ile konuşur. Her şeyi yanlış anladıklarını, Deniz’in yaptığı fedakarlıkları ve aşklarının gerçekliğini anlatır. Herkesi susturur. Aysel bu konuşmadan çok etkilenir. Sonunda Çınar ve Deniz’in aşkına inanır.  İkisini affeder.

KIRIK HAYATLAR DİZİSİNİN KONUSU

Kırık Hayatlar dizisi, iki gencin aşkları için neleri göze alabileceğini, bir annenin güç için her şeyi nasıl arkada bırakabileceğini ve Kocabey malikanesinde sırların ortaya çıkması ile birlikte aileler arasında yaşanacak büyük hesaplaşmaları ekranlara taşıyacak.

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk bulunuyor.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği Kırık Hayatlar dizisinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: Nöbetçi Yapım

Yapımcı: Berna Akpınar - Metin Namlısesli

Yönetmen: İlknur Uğuz Arslan - Bekir Dadaş

Senaryo: Yaşar Aksu- Nilüfer Yenidoğan Özmekik

Hikaye: Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu

Müzik: İrsel Çivit

Ortak Yapımcı: AFF MEDYA

Oyuncular:

Meltem Akçöl (Deniz), Erdem Yılmaz (Çınar), Mine Çayıroğlu (Ahu Kocabey), Burcu Almeman (Aysel Yılmaz), Atsız Karaduman (Fehmi Kocabey), Murat Onuk (Yalçın Kocabey), Arbnora Ademaj (Leyla), Zafer Öztürk (Şevki Yılmaz), Uğurhan Tekin (Serdar Yüksel), Felicia Sağnak (Ela Erduran) , Erdi Ünver (Barış), Mustafa Bademoğlu (Özgür Yüksel), Yeşim Çelebi (Esin Kocabey),Hatice İrkin (Öykü Yılmaz), Sedat Berke Özkök (Mert Kocabey), Ümit Ufuk Tosun ( Turgut), Sabriye Günüç(Hayriye), İbrahim Coşkun(Tekin), İbrahim Coşkun (Tekin Yüksel), Özlem Fidan Kamalıoğlu (Nuran Yüksel), Serdar Kamalıoğlu(Mahmut), Mesude Türkmen (Suzan), Hilal Attar ( Zeki)

Kırık Hayatlar dizisi 63. Bölüm İzle

Kanal D'de 22 Kasım günü yayınlanan Kırık Hayatlar dizisinin 63. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link

Kırık Hayatlar